"Cruise Shipping Miami" Fuarı için son tanıtım toplantısı düzenlendi

"Cruise Shipping Miami" Fuarı için son tanıtım toplantısı düzenlendi
"Cruise Shipping Miami" Fuarı için son tanıtım toplantısı düzenlendi
SİNOP (AA) - 16-19 Mart'ta ABD'de yapılacak "Cruise Shipping Miami" Fuarı için son tanıtım toplantısı düzenlendi.Vali Yasemin Özata Çetinkaya...

SİNOP (AA) - 16-19 Mart'ta ABD 'de yapılacak "Cruise Shipping Miami" Fuarı için son tanıtım toplantısı düzenlendi.

Vali Yasemin Özata Çetinkaya başkanlığında Valilik toplantı salonundaki toplantıya, Vali Yardımcısı Mehmet Yüzer, Sinop Belediye Başkanı Baki Ergül, İl Genel Meclis Başkanı Şükrü Gündoğdu, Kültür ve Turizm İl Müdürü Hikmet Tosun, KOSGEB Müdürü Gürsel Kızılaslan, KUZKA Sinop Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Berkol Alevli, Kültür ve Turizm Derneği Başkanı Fahri Bostan, adamları ve turizmciler katıldı.

Fuara katılacak heyetin bugüne kadar neler yaptığı ve neler yapılması gerektiğinin anlatıldığı toplantıda konuşan Vali Yasemin Özata Çetinkaya, uzun süredir üzerinde çalışılan fuar etkinliğinin Sinop'a hayırlı olmasını diledi.

Heyetin fuardan güzel haberlerle dönmesini dileyen Vali Çetinkaya, "Göreve başlayalı daha 3 gün oldu ve böylesine güzel bir organizasyondan bahsedildi. Anladığım kadarıyla il olarak uzun süredir uğraşılan, emek verilen ve çokta beklentisi olan bir organizasyon. İnşallah umdukları şekilde verimli bir ziyaret gerçekleşir ve Sinop'a müjdeli haberlerle dönerler" dedi.


  ETİKETLER:

  ABD

  ,

  Turizm

  ,

  Belediye

  ,

  Yatırım

  ,

  Fuar

  ,

  ,

  kültür

  ,

  miami