Durağan Belediyesi kum ocağında üretime başladı

Durağan Belediyesi kum ocağında üretime başladı
Durağan Belediyesi kum ocağında üretime başladı
SİNOP (AA) - Durağan Belediyesi, yıllardır atıl durumda olan kum ocağını yeniden kullanılır hale getirerek üretime başladı.Belediye Başkanı Ahmet...

SİNOP (AA) - Durağan Belediyesi, yıllardır atıl durumda olan kum ocağını yeniden kullanılır hale getirerek üretime başladı.

Belediye Başkanı Ahmet Kılıçaslan, Akbelçayı mevkisindeki kum ocağında incelemelerde bulundu.

"Çevre düzenlemesi tamamlanarak, makineler kullanılabilir hale geldikten sonra kum, çakıl, eleme ve yıkama tesisi kendi imkanlarımızla üretime başladı" diyen Kılıçaslan, şunları kaydetti:

"Kendi ekonomimizi düşünerek imkan ve kaynaklarımızı kullanarak belediyeyi mali yükten kurtarıyoruz. Halkımızın bize güvendiğini ve çalışmalarımızdan memnun olduğunu bilmek de bize ayrı bir haz veriyor. Duyulan güveni boşa çıkarmamak için daha çok çalışmak için uğraş veriyoruz. Bütün imkanlarımızı zorlayarak, önümüze hangi engel çıkarsa çıksın aldırmadan, bıkmadan, usanmadan hizmetlerimiz devam edecek. Bizler halkımızın desteği ile aşamayacağımız bir sorun göremiyoruz. Halkımıza en güzel hizmeti verebilmek için planlı, programlı bir şekilde çalışmalarımıza devam edeceğiz."


    ETİKETLER:

    çevre

    ,

    Belediye