Durağan ilçesinde yol ve kaldırım çalışmaları

Durağan ilçesinde yol ve kaldırım çalışmaları
Durağan ilçesinde yol ve kaldırım çalışmaları
SİNOP (AA) - Durağan Belediye Başkanı Ahmet Kılıçaslan, ilçe genelinde yol ve kaldırım yapma çalışmalarının devam ettiğini söyledi.  Kılıçaslan,...

SİNOP (AA) - Durağan Belediye Başkanı Ahmet Kılıçaslan, ilçe genelinde yol ve kaldırım yapma çalışmalarının devam ettiğini söyledi. 

 Kılıçaslan, gazetecilere yaptığı açıklamada, yaptıkları çalışmalar sayesinde milletin ayağını çamurdan, araçları da çukurdan kurtardıklarını dile getirdi. 

Hedeflerinin hazırladıkları tüm projeleri hayata geçirmek olduğunu ifade eden Kılıçaslan, "İlçemizin her köşesinde çalışmalarımız var. İşlerin aciliyetine göre programlar yapıyoruz. Yol ve kaldırım çalışmalarımız devam ediyor. Bu çalışmaların temelinde milletin huzuru ve refahı var, milletin ayağının çamura basmaması var" dedi.

Vatandaşların artık şehir ve köy ayrımı yapmaksızın şehir hayatı yaşama özlemi bulunduğunu, kendilerinin de bunu sağlamaya çalıştıklarını anlatan Kılıçaslan, "Yaz mevsiminde mahallelerimizde yoğun bir nüfus oluyor, hemşehrilerimiz rahat etsin diye uğraşıyoruz. Kışın özellikle hava şartlarından dolayı yağmur, çamur, kar, kış kimse rahatsız olmasın diye uğraşıyoruz. Şu ana kadar bunda ciddi başarı elde ettik" diye konuştu.