Emrah Kandemir'in çocuklarına hayırsever iş adamı sahip çıktı

Emrah Kandemir'in çocuklarına hayırsever iş adamı sahip çıktı
Emrah Kandemir'in çocuklarına hayırsever iş adamı sahip çıktı
SİNOP (AA) - Sinoplu iş adamı Cemalettin Yılmaz, Türkeli ilçesinde 28 Aralık'ta oynanan futbol karşılaşmasında yaşamını yitiren futbolcu Emrah...

SİNOP (AA) - Sinoplu adamı Cemalettin Yılmaz, Türkeli ilçesinde 28 Aralık'ta oynanan futbol karşılaşmasında yaşamını yitiren futbolcu Emrah Kandemir'in 2 çocuğunun eğitim masraflarını üstlendiğini açıkladı.

Yılmaz, eşi Sabriye Yılmaz'la, Ayancık Belediyespor - Türkeli Belediye Esnafspor karşılaşması sırasında aldığı darbe sonucu dili boğazına kaçan ve sahada ambulans olmaması nedeni ile yaşamını yitiren Emrah Kandemir'in Ayancık ilçesinde babaanne ve dedeleri ile kalan çocuklarını ziyaret etti.

Yılmaz, ziyarette Emrah Kandemir'in çocukları Tuana ve Fahri Can'ın lise son sınıfa kadar olan eğitim masraflarını üstlendiğini, çocukların çeşitli masraflarının karşılanması için her ay belirli miktarda bir parayı banka hesaplarına yatıracağını söyledi. Sabriye Yılmaz da çocuklarla yakından ilgilendi.

Ziyarete Ayancık Belediyespor Kulüp Başkanı Hayrettin Kaya da katıldı. Ziyaretin sonunda 6 yaşındaki Tuana'nın iş adamı Cemalettin Yılmaz'ın eşi Sabriye Yılmaz'a 'sen gitme' diyerek sarılması duygulu anların yaşanmasına neden oldu.


  ETİKETLER:

  Futbol

  ,

  Belediye

  ,

  Banka

  ,

  eğitim

  ,

  ,

  Kulüp

  ,

  Aralık

  ,

  emrah