Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
SİNOP (AA) - CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz, "Ülkenin şu anda yaşadığı kaos ortamından bir an önce kurtulmasını, rahata ve huzura ermesini...

SİNOP (AA) - CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz , "Ülkenin şu anda yaşadığı kaos ortamından bir an önce kurtulmasını, rahata ve huzura ermesini diliyorum" dedi.

Karadeniz, yaptığı açıklamada, 1 Kasım'da yapılacak seçimlerde yeniden CHP Sinop 1. sıra Milletvekili adayı olduğunu belirtti.

"Ülkemiz için en hayırlısı ne ise o olsun diye düşünüyorum" diyen Karadeniz, şunları dile getirdi:

"Sakin bir ortamda ülkemizin bekası için mutlu, huzurlu bir şekilde seçim ortamını geçirmeyi temenni ediyorum. Ülkemizin şu anda yaşadığı kaos ortamından bir an önce kurtulmasını rahata ve huzura ermesini diliyorum. Sinop'ta güvenilir bir ortamda seçimi geçireceğimize inanarak, buradan diğer partilerdeki tüm aday arkadaşlarıma da başarılar diliyorum."

Seçim öncesi siyasilere de seslenen Karadeniz, "Bu terör ortamında, bu huzursuz ortamda gereksiz bayraklamalardan, gereksiz şaşalı görüntülerden, gereksiz insanları yoracak müzik tarzı bir takım şeylerden uzak durmamız gerektiğine inanıyor ve herkesi bu konuda duyarlı olmaya davet ediyorum" diye konuştu.