Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
SİNOP (AA) - AK Parti Sinop Milletvekili adayı Cengiz Tokmak, Ayancık ilçesini ziyaret etti. Tokmak, belediyede muhtarlarla buluşmasında, muhtarların...

SİNOP (AA) - AK Parti Sinop Milletvekili adayı Cengiz Tokmak, Ayancık ilçesini ziyaret etti. 

Tokmak, belediyede muhtarlarla buluşmasında, muhtarların sıkıntılarını her platformda dinleyerek, çözüm yolları arayışı içinde olduklarını söyledi.

İl Özel İdaresinin 1 Kasım seçimlerinden sonra makine parkurunu genişleteceklerini belirten Tokmak, "Böylece yerel anlamda ilçelerimiz ve köylerimizin daha iyi ve hızlı bir şekilde hizmetlerden faydalanmasını sağlayacağız. Özellikle yol sorunlarımızın çözümü noktasında çalışmalarımızı sürdürerek, seçildiğimiz takdirde ilçe köylerimizde asfaltsız köy yolu bırakmamak için var gücümüzle çalışacağız. Yalnız, AK Parti'nin Sinop'ta ihtiyacı olan 2-0 kazandırıldığında mecliste daha iyi bir şekilde Sinop'umuzu temsil edebiliriz" dedi.

AK Parti'nin seçim beyannamesine işaret eden Tokmak, "Tarım ve hayvancılığın gelişmesi, büyümesi amacıyla yürütülen çalışmalar kapsamında 1 Kasım'da iktidar olduğumuzda çiftçimize destek sağlayacağız. Muhtar maaşları 1 Kasım'dan sonra bin 300 lira olacak."

Konuşmanın ardından Tokmak, Ayancık ilçesinde çeşitli kurum ve kuruluşları gezerek seçimlerde destek istedi.