Genel seçimlere doğru

Genel seçimlere doğru
Genel seçimlere doğru
SİNOP (AA) - CHP Sinop birinci sıra milletvekili adayı gösterilen Barış Karadeniz, Sinop odaklı, halkın içinde, halkla birlikte siyaset yapan, halkın...

SİNOP (AA) - CHP Sinop birinci sıra milletvekili adayı gösterilen Barış Karadeniz, Sinop odaklı, halkın içinde, halkla birlikte siyaset yapan, halkın sorunlarını meclise taşıyan bir yöntem izleyeceklerini söyledi.

Karadeniz, yaptığı açıklamada, Sinop'un Ankara 'da sesi olmak için var gücüyle çalışacağını dile getirdi.

Seçim sürecine girdiklerini belirten Karadeniz, "Bundan sonra CHP olarak örgütsel çalışmalarımızı yoğunlaştıracağız. Tüm il genelindeki köylerimize gideceğiz, ilçelerimizi gezeceğiz, halkı kucaklayacağız. Halkımız neredeyse biz orada olacağız. Mücadelemiz bu yönde olacak" diye konuştu. 

Kimseyi ötekileştirmeyeceklerini ifade eden Karadeniz, şöyle devam etti:

"Sadece yapacağımız hizmetleri anlatacağız. Halkımızın beni içlerinden biri olduğum için sevdiklerini düşünüyorum. Gerçekten çok olumlu tepkiler alıyorum. Seçim kampanyasında, hiç bir parti adaylarımızı karalamadan, hatta hedef Sinop ve Türkiye siyaseti ise kol kola girerek çalışmalarımızı o şekilde sürdürmeyi hedefliyoruz. Ancak bu şekilde Sinop'a hizmet edebiliriz diye düşünüyorum."