Genel seçimlere doğru

Genel seçimlere doğru
Genel seçimlere doğru
SİNOP (AA) - CHP Sinop İl Başkanı Kadir Yavuz, 7 Haziran'da yapılacak genel seçimlere yönelik değerlendirmelerde bulundu.CHP Sinop Milletvekili...

SİNOP (AA) - CHP Sinop İl Başkanı Kadir Yavuz, 7 Haziran'da yapılacak genel seçimlere yönelik değerlendirmelerde bulundu.

CHP Sinop Milletvekili adayları, CHP'li belediye başkanları ve partililerle yaptığı toplantıda Yavuz, tüm Türkiye 'de olduğu gibi Sinop'ta da tüm teşkilat olarak seçimlere hazırlandıklarını söyledi.

Yavuz, Sinop'ta 2 milletvekilliğini de alacaklarına inandıklarını ifade ederek, seçmenden destek istedi.

CHP Sinop 1. sıra Milletvekili adayı Barış Karadeniz, "Seçimlerde halkla iç içe bütünleşerek hedefimiz Sinop olacak. Diğer siyasi parti temsilcilerinin adayları kim olursa olsun amaç ülke ve Sinop siyasetiyse aynı masada toplanıp ülkemizin geleceğini tartışabiliriz. Adaylık sürecinde benden diğer partilerin adayları hakkında karalayıcı kötü bir söz duymayacaksınız. Çünkü biz bundan sonraki yapacaklarımızı halkımıza anlatacağız. Bizim yapacaklarımız Türkiye'nin kaderini değiştirecektir diye düşünüyorum" dedi.

CHP Sinop 2. sıra Milletvekil adayı Mustafa Acun ise, 7 Haziran seçimlerine "kader seçimleri" olarak baktıklarını belirterek, "Sinop'ta 2 milletvekili çıkartacağımıza inanıyorum. Bu konuda parti teşkilatımızla birlikte iddialıyız. Kimin milletvekili olacağı değil, CHP'nin iktidar olacağı önemli. Biz bu amaçla yoldayız" diye konuştu.