Genel seçimlere doğru

Genel seçimlere doğru
Genel seçimlere doğru
SİNOP (AA) - AK Parti Sinop Milletvekili adayı Nazım Maviş, Sinop'tan 2 milletvekili çıkarmak için çalıştıklarını söyledi.Maviş, 7 Haziran'da...

SİNOP (AA) - AK Parti Sinop Milletvekili adayı Nazım Maviş, Sinop'tan 2 milletvekili çıkarmak için çalıştıklarını söyledi.

Maviş, 7 Haziran'da yapılacak genel seçimlerde yoğun bir tempoyla çalışmaya devam ettiklerini, mart ayında profesyonel firmalarca yapılmış olan ankete göre Sinop'ta AK Parti 'nin 2 milletvekilini rahatlıkla alacacağını ifade etti.

Sinop'ta AK Parti'nin 2 milletvekiliyle TBMM 'de temsil edilmesiyle Sinop'un daha da güçleneceğini dile getiren Maviş, şunları kaydetti:

"AK Parti iktidarından ve AK Parti hükumetlerinden Sinop'a bugüne kadar alınan payın çok daha güçlü ve cesur bir şekilde daha da yüksek bir şekilde talep edilmesi anlamına gelir. Dolayısıyla Sinop'ta bu sefer AK Parti'nin 2 - 0 yapma imkanını halkımız da görmüş buna inanmış görünüyor. Başta Sinop olmak üzere bütün ilçeleri gezdim. Güçlü bir teveccüh görüyoruz. 2011 seçimlerinde küçük bir oy farkıyla buradan ikinci milletvekilini çıkartamamıştık. 2014 İl Genel Meclisi sonuçlarına göre ve Cumhurbaşkanlığı seçim sonuçlarına göre ciddi bir farkla 2 milletvekili çıkıyor. Bütün amacımız daha güçlü daha yaşanabilir, daha iyi bir Sinop olsun istiyoruz. Sinop'tan 2 milletvekilini Meclise gönderirsek Başbakanımızdan, Cumhurbaşkanımızdan Sinop için daha çok şeyler isteme hakkımız, gücümüz rahatlıkla olacak. Bütün çabamız bu.Teşkilatlarımızın motivasyonu çok yüksek. Diğer milletvekili arkadaşımızla gece , gündüz demeden yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Bu işi başaracağız. Teşkilatlarımız da sonuna kadar buna inanmış biz de vitesi hiç küçültmeden tam gaz gideceğiz. Amacımız Sinop'ta 2 - 0 yapmak."