Genel seçimlere doğru

Genel seçimlere doğru
Genel seçimlere doğru
SİNOP (AA) - Saadet Partisi Sinop Milletvekili adayı Hasan Üçüncüoğlu, insanların mevcut iktidardan sıkıldığını ve istediğini bulamadığını öne...

SİNOP (AA) - Saadet Partisi Sinop Milletvekili adayı Hasan Üçüncüoğlu, insanların mevcut iktidardan sıkıldığını ve istediğini bulamadığını öne sürdü.

Üçüncüoğlu, yaptığı açıklamada, partisinin geçmişte büyük işlere imza attığını söyledi.

İnsanların mevcut siyasi idareyi Saadet Partisi'nin devamı olarak gördüğünü, ancak hayal kırıklığına uğradıklarını savunan Üçüncüoğlu, şunları dile getirdi:

"Bazı seçmenlerimiz ise Saadet Partisi'ne verilecek oyların boşa gideceğini düşünerek mevcut iktidar partisine oy verdiklerini söylüyorlar. Şimdi ise vatandaşlarımız bize '13 yıl boyunca vermiş olduğumuz oylarımız boşa gitti' diyerek serzenişte bulunuyorlar. Biz de diyoruz ki 1996 yılında Refah Partisi ekonomik anlamda memurumuza, işçimize yüzde 50 zam vermişti. Bugün hangi siyasi iktidar seçim beyannamesinde seçmene bu vaatte bulunuyor? Bulunamaz çünkü seçmen bunlara inanmıyor ve güvenmiyor."

27 Nisan'dan itibaren  kapı kapı dolaştıklarını anlatan Üçüncüoğlu, "Görüyoruz ki insanlar mevcut iktidardan sıkılmış, istediğini bulamamış ve yeni bir arayış içerisinde" dedi.