İl Özel İdaresi, Vali Çetinkaya'ya brifing verdi

İl Özel İdaresi, Vali Çetinkaya'ya brifing verdi
İl Özel İdaresi, Vali Çetinkaya'ya brifing verdi
SİNOP (AA) - Vali Yasemin Özata Çetinkaya, kurum brifingini almak üzere İl Özel İdaresi Genel Sekreterliğini ziyaret etti.İl Özel İdaresi Genel...

SİNOP (AA) - Vali Yasemin Özata Çetinkaya,  kurum brifingini almak üzere İl Özel İdaresi Genel Sekreterliğini ziyaret etti.

İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Orhan Alpay ve Genel Sekreter Yardımcısı Abdullah Eravcı tarafından karşılanan Vali Çetinkaya, daha sonra toplantı salonuna geçti.

Alpay ve birim müdürleri yaptıkları sunum ile Vali Çetinkaya'ya İl Özel İdaresi'nin 2015 yılının hedefleri, yürütülen projeler, KÖYDES çalışmaları, araç ve personel durumu hakkında bilgi verdi.

Brifing sonrası bir değerlendirme yapan Vali Çetinkaya, "Vatandaşlara hizmet odaklı kurumların başında İl Özel İdaresi gelmektedir. İl Özel İdaresi çalışmalarını bu anlamda çok önemsiyorum. Aldığım brifing doğrultusunda İl Özel İdaresini yakından tanıma fırsatını ve yürütülen çalışmaları sunumla da olsa görme imkanı buldum. Burada en önemli konu vatandaşlarımıza en iyi şekilde ve en kısa sürede hizmet götürmek" dedi. 


  ETİKETLER:

  personel

  ,

  kurum

  ,

  hizmet

  ,

  2015