İl temsilcileri bilgilendirme toplantısı

İl temsilcileri bilgilendirme toplantısı
İl temsilcileri bilgilendirme toplantısı
SİNOP (AA) - Sinop Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Sporcu Kamp Eğitim Merkezinde 2015-2016 sezonu il temsilcileri bilgilendirme ve...

SİNOP (AA) ? Sinop Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Sporcu Kamp Eğitim Merkezinde 2015-2016 sezonu il temsilcileri bilgilendirme ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Kazım Açıkbaş başkanlığında yapılan toplantıya Spor Şube Müdürü Ramazan Yılmaz, Okul Sporları Şube Müdürü Murat Altun, Spor Şube Çalışanı Berna Ak ve İl Temsilcileri katıldı.

İl Müdürlüğü bünyesinde gerçekleştirilen sportif faaliyetlerde gösterilen genel durum ve başarı değerlendirmesi ile yapılacak müsabakalarla ilgili fikir alışverişi gerçekleştirilen toplantıda, il temsilcilerinin sorunları ve çözüm önerileri de değerlendirildi.

İl Müdürü Açıkbaş, uzun vadeli plan ve özel programlar ile sporun geliştirilerek yaygınlaştırılması ve aktif bir yaşam tarzı haline getirilmesi gerektiğini söyledi.

Sinop'ta daha çok sporcuya ulaşılması için herkese bir görev düştüğünü vurgulayan Açıkbaş, "Geniş kapsamlı planlanan hedeflerimiz var. Özellikle bu hedefler doğrultusunda yapılacak çalışmaların daha faydalı olabilmesi için il temsilcilerinin ve antrenörlerinin özverili bir anlayış içerisinde olmalarını ve çalışmalarını istiyorum" dedi.


  ETİKETLER:

  Ramazan

  ,

  spor

  ,

  Yaşam

  ,

  Okul

  ,

  eğitim

  ,

  2015