"İlgileniyoruz" Projesi kapsamında Sinop'ta 972 hasta ziyaret edildi

"İlgileniyoruz" Projesi kapsamında Sinop'ta 972 hasta ziyaret edildi
"İlgileniyoruz" Projesi kapsamında Sinop'ta 972 hasta ziyaret edildi
SİNOP (AA) - Sinop Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Opr. Dr. Alper Delier, "İlgileniyoruz" Projesi kapsamında il genelinde 972 hastanın...

SİNOP (AA) - Sinop Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Opr. Dr. Alper Delier, "İlgileniyoruz" Projesi kapsamında il genelinde 972 hastanın ziyaret edildiğini bildirdi. 

Delier, yaptığı yazılı açıklamada, "İlgileniyoruz" Projesi'nin genel sekreterlik ve birliğe bağlı sağlık tesisleri yöneticileri tarafından yürütüldüğünü belirtti.

Türkiye genelinde olduğu gibi Sinop'ta da evde hasta ziyareti yaptıklarını ifade eden Delier, şunları kaydetti:

"Sağlıkta daha kaliteli hizmet sunmamızı sağlayacak olan 'İlgileniyoruz' Projesi, vatandaşlarımızın memnuniyetini arttırma odaklı bir uygulama olması nedeniyle bizler için ayrı bir önem taşıyor. Bu kapsamda 2015 yılı Şubat ayı itibarıyla 28 sağlık yöneticisi  972 hastamızı evinde ziyaret etti. Bu ziyaretler sonrasında hastalarımızın ve yakınlarının sağlık sistemine ait iyileştirme öneri ve görüşlerini birinci ağızdan alıyor, memnun oldukları ve olmadıkları noktaları tespit ediyoruz. Tespit ettiğimiz bu eksiklikleri gidermeye çalışıyoruz. Ayrıca bu görüş ve tespitleri bakanlığımız merkez teşkilatına ulaştırıyoruz."