Saadet Partisi Türkeli İlçe Başkanlığı yeni yerine taşındı

Saadet Partisi Türkeli İlçe Başkanlığı yeni yerine taşındı
Saadet Partisi Türkeli İlçe Başkanlığı yeni yerine taşındı
SİNOP (AA) - Saadet Partisi Türkeli İlçe BaşkanlığI, yeni yerinde hizmet vermeye başladı.İlçe Başkanı Veli Tunç, Tümerkan Mahallesi Şehit Recep Çetin...

SİNOP (AA) - Saadet Partisi Türkeli İlçe BaşkanlığI, yeni yerinde hizmet vermeye başladı.

İlçe Başkanı Veli Tunç, Tümerkan Mahallesi Şehit Recep Çetin Sokak'taki yeni hizmet bürosunda düzenlediği basın toplantısında, halkın beklentilerine daha kolay karşılık vermek için başkanlığı ilçe merkezine taşıdıklarını söyledi.

Yeni hizmet bürosunda toplantı salonu, gençlik kolları odası ve misafir salonu oluşturduklarını anlatan Tunç, "Halkımıza daha iyi bir alanda hizmet vermek için yeni hizmet büromuzu halkımıza sunduk. Yeni hizmet büromuzu ziyaret ederek bizlere hayırlı olsun temennilerinde bulunan, başta partimizin Sinop Milletvekili adayı Cavit Üçüncüoğlu'na, CHP Sinop Milletvekili adayı Tugay Dincel'e, AK Parti İlçe Başkanı Murat Karahan'a, CHP İlçe Başkanı Hasan Erden Özden'e, DSP İlçe Başkanı Recep Keser'e, belediyemiz meclis üyelerine ve tüm ilçe halkımıza teşekkür ediyorum. Yeni hizmet büromuzun partimize, ilçemize, ilimize ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini temenni ediyorum" dedi.