Sinop Belediye Başkanı Ergül:

Sinop Belediye Başkanı Ergül:
Sinop Belediye Başkanı Ergül:
- "(Cruise Shipping Miami) Fuara ilk kez katılmamıza rağmen hem Miami'de hem de New York'ta Sinop'un müthiş tanıtımını yaptık"

SİNOP (AA) - Sinop Belediye Başkanı Baki Ergül, Miami'de düzenlenen "Cruise Shipping Miami Fuarı"nda Sinop'un büyük ölçüde tanıtımının yapıldığını bildirdi.

Ergül, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 16 - 19 Mart tarihleri arasında Miami'de düzenlenen "Cruise Shipping Miami Fuarı"na Sinop'un da katıldığını söyledi.

Sinop Vali Yardımcısı Mehmet Yüzer'in de aralarında bulunduğu 21 kişilik heyetle fuara gittiklerini anlatan Ergül, "Fuara sadece  Türkiye değil dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen gruplar katılıyor. Sinop olarak fuara biz de ilk kez katıldık ve Turizm Bakanlığı'nın fuar reyonunda Mersin Büyükşehir Belediyesi, Ayvalık Belediyesi heyetleriyle yer aldık. İlk kez gittiğimiz ve konsepti tam bilemediğimiz için eksiklerimiz olduğunu tespit ettik. Yine de çok iyiydik. Fuara ilk kez katılmamıza rağmen hem Miami'de hem de New York 'ta Sinop'un müthiş tanıtımını yaptık" dedi.