Sinop İl Emniyet Müdürü Biner'e ziyaretler

Sinop İl Emniyet Müdürü Biner'e ziyaretler
Sinop İl Emniyet Müdürü Biner'e ziyaretler
SİNOP (AA) - Sinop Hayaller Tiyatrosu Genel Sanat Yönetmeni Enes Cangül ve oyuncu ekibi, Sinop İl Emniyet Müdürü Yusuf Biner'i makamında ziyaret...

SİNOP (AA) - Sinop Hayaller Tiyatrosu Genel Sanat Yönetmeni Enes Cangül ve oyuncu ekibi, Sinop İl Emniyet Müdürü Yusuf Biner'i makamında ziyaret etti.

Sinop Hayaller Tiyatrosu Genel Sanat Yönetmeni Enes Cangül, ziyarette yaptığı konuşmada, tiyatronun kurulduğu günden itibaren faaliyetlerini aralıksız sürdürdüğünü belirtti.

Kendilerine destek verildiği sürece tiyatroyu ayakta tutacaklarını ifade eden Cangül, "Bizlere destek verildiği sürece hem tiyatroyu ayakta tutacağız hem de geçmişi günümüze taşıyacağız. Genç ve aktif bir ekibiz. Sorumluluğumuzu biliyor ve o bilinçle hareket ediyoruz. Sizler yanımızda olduğunuz sürece emin adımlarla yolumuza devam edeceğiz" dedi.

İl Emniyet Müdürü Biner ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek "Sinop'un sanat için ayrı bir yeri var. Tarihsel ve doğasal birçok güzelliğe sahip. Bu nedenle Sinop'ta kültür ve sanat faaliyetlerine gereken önemin verilmesi gerekiyor. Bizlerde emniyet müdürlüğü olarak kültürel ve sanatsal her konuda sanatın ve sanatçının yanında olacağız ve imkanlarımız ölçüsünde seferber olacağız" diye konuştu.