Sinop Üniversitesi yeni kampüs alanı inşaatı

Sinop Üniversitesi yeni kampüs alanı inşaatı
Sinop Üniversitesi yeni kampüs alanı inşaatı
SİNOP (AA) - Sinop Üniversitesi yeni kampüs alanı içinde yer alan fakülte ve yüksekokul inşaatlarının büyük bir hızla devam ettiği...

SİNOP (AA) - Sinop Üniversitesi yeni kampüs alanı içinde yer alan fakülte ve yüksekokul inşaatlarının büyük bir hızla devam ettiği bildirildi.

Çalışmaları yerinde inceleyen Rektör Prof. Dr. Recep Bircan, kısa süre önce projesi onaylanan yeni kampüs alanında temelleri atılan Meslek Yüksekokulu, İlahiyat Fakültesi ve Uluslararası Olimpik Atletizm Pisti'nde başlatılan çalışmaların hız kazandığını söyledi.

 Yeni kampüs alanı inşaat çalışmalarını yakından takip ettiğini belirten Bircan, "Planlanan süre içinde binaların bitirilmesi için üniversite yönetimi olarak tüm imkanlarımızı seferber etmiş durumdayız. Bir an önce üniversitemizin merkez kampüsü inşaatını tamamlayarak, tüm akademik, idari ve öğrencilerimizle bir arada olacağımız bir ortama en kısa zamanda kavuşmak istiyoruz. Öğrencilerimizi en iyi şartlarda geleceğe hazırlamak için gece gündüz çalışmaya devam ediyoruz" dedi.