Sinop Yüksekokul öğrencilerine basınç odası eğitimi

Sinop Yüksekokul öğrencilerine basınç odası eğitimi
Sinop Yüksekokul öğrencilerine basınç odası eğitimi
SİNOP (AA) - Sinop Üniversitesi (SÜ) Sinop Meslek Yüksekokulu (MYO) Motorlu Araçlar ve Ulaştırma Teknolojileri Bölümü Sualtı Teknolojisi Programı...

SİNOP (AA) - Sinop Üniversitesi (SÜ) Sinop Meslek Yüksekokulu (MYO) Motorlu Araçlar ve Ulaştırma Teknolojileri Bölümü Sualtı Teknolojisi Programı öğrencilerinin basınç odası eğitimine katıldığı bildirildi.

Üniversiteden yapılan yazılı açıklamada, Meslek Yüksekokulu Motorlu Araçlar ve Ulaştırma Teknolojileri Bölümü Sualtı Teknolojisi Programı öğrencilerinin STP 203 kodlu "Hiperbarik Sistemler ve Tedavileri" dersi ve uygulamaları kapsamında 10 - 12 Ocak 2015 tarihlerinde İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Sualtı Hekimliği ve Hiperbarik Tıp Anabilim Dalı'na ait basınç odasında teorik ve uygulamalı olarak eğitim aldığı belirtildi.

Açıklamada, eğitimin İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Sualtı Hekimi Prof. Dr. Şamil Aktaş ve Yüksekokul Sualtı Teknolojisi Programı Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Zafer Karslı gözetiminde gerçekleştirildiği belirtildi.