Sinop'ta barış meditasyonu

Sinop'ta barış meditasyonu
Sinop'ta barış meditasyonu
SİNOP (AA) - Sinop Güç Birliği Derneği'nce 1 Eylül Dünya Barış Günü dolayısıyla, Barış Meditasyonu gerçekleştirildi.Sinop Güç Birliği Derneği...

SİNOP (AA) - Sinop Güç Birliği Derneği'nce 1 Eylül Dünya Barış Günü dolayısıyla, Barış Meditasyonu gerçekleştirildi.

Sinop Güç Birliği Derneği Başkanı Derya Kökdemir'in Sarıkum sahilinde yönettiği meditasyon ilgi gördü.

Kökdemir,  AA muhabirine yaptığı açıklamada, 1 Eylül Dünya Barış Günü dolayısıyla Sinop Güç Birliği Derneği olarak böyle bir etkinlik düzenlediklerini söyledi.

Sinop'un doğa harikası bir yer olduğunu belirten Kökdemir, "Biz Sinop Güçbirliği Derneği olarak geleneksel hale getirdiğimiz Dünya Barış Meditasyonunu Sinop'un en güzel yerlerinden biri olan Sarıkum mevkisi sahilinde gerçekleştirdik. Geçen sene de Sinop'un doğa harikası olan Hamsilos koyunda bu etkinliğimizi gerçekleştirmiştik. Dünyadaki bu kaos, savaş ortamı ve insanların çektiği zulümler tüm insanlar gibi bizi de çok rahatsız etmektedir ve biz de  1 Eylül Dünya Barış Günü'nda dünya barışına katkıda bulunmak amacıyla dünya barışı konusunu işleyerek hep beraber bir enerji oluşturarak meditasyon yaptık. Sevgi dolu dileklerimizi bütün insanlığa yaymaya çalıştık ve insanların barış ve sevgi içinde yaşamaları için tüm dileklerimizi evrene gönderdik  dedi.

Kökdemir, bu yıl ikincisini düzenledikleri  barış meditasyonuna 40 kişinin katıldığını belirtti.


  ETİKETLER:

  Dünya

  ,

  doğa

  ,

  eylül

  ,

  dolu

  ,

  Enerji