Sinop'ta KÖYDES yatırımlarının değerlendirilmesi toplantısı

Sinop'ta KÖYDES yatırımlarının değerlendirilmesi toplantısı
Sinop'ta KÖYDES yatırımlarının değerlendirilmesi toplantısı
SİNOP (AA) - Sinop'ta, İl Özel İdaresi bütçesindeki ödeneklerin yatırım hizmetlerinde daha verimli ve işlevsel kullanılması ve 2015 yılı KÖYDES...

SİNOP (AA) - Sinop'ta, İl Özel İdaresi bütçesindeki ödeneklerin yatırım hizmetlerinde daha verimli ve işlevsel kullanılması ve 2015 yılı KÖYDES yatırımlarının değerlendirilmesi amacıyla toplantı yapıldı.

Valilik Toplantı Salonunda, Vali Yasemin Özata Çetinkaya başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, Vali Yardımcısı Mehmet Yüzer, İl Özel İdaresi Genel Sekreter Vekili Abdullah Eravcı, İl Genel Meclisi Başkan Vekili Ahmet Burma, kaymakamlar, İl Özel İdaresi birim amirleri ile Köylere Hizmet Götürme Birliği yetkilileri katıldı.

Vali Çetinkaya, yaptığı konuşmada, İl Özel İdarelerinin, illerin önemli ihtiyaçlarının karşılanması, özellikle kırsal alana yönelik temel kamu hizmetlerinin sunumu anlamında çok önemli kurumlar olduğunu belirterek, bu kurumun başarılı şekilde çalışması ve bütçesini en iyi şekilde değerlendirilmesinin il açısından hayati bir konu olduğunu söyledi.

Vali Çetinkaya, bu toplantıların düzenli yapılacağını sözlerine ekledi.


  ETİKETLER:

  Kamu

  ,

  Yatırım

  ,

  başkan

  ,

  hizmet

  ,

  2015