Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü'nün 168'inci kuruluş yıl dönümü

Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü'nün 168'inci kuruluş yıl dönümü
Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü'nün 168'inci kuruluş yıl dönümü
SİNOP (AA) - Sinop'ta Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü'nün 168'inci kuruluş yıl dönümü kutlandı.Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü Kalite Şube Müdürü Nevzat...

SİNOP (AA) - Sinop'ta Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü'nün 168'inci kuruluş yıl dönümü kutlandı.

Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü Kalite Şube Müdürü Nevzat Kul, Tapu Müdürü Şeyda Aydoğan, Kadastro Müdürü Çetin Çakmak ve personel Valilik önündeki Atatürk anıtına çelenk koydu, saygı duruşunda bulundu ve İstiklal Marşı okundu.

Samsun Tapu Kadastro Bölge Müdürü Hasan Özalban burada yaptığı açıklamada, ilk kez 21 Mayıs 1847'de 'Defterhane-i Amire Kalemi' adıyla kurulan Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü'nün 168. kuruluş yıl dönümü kutlamalarının ülke genelinde olduğu gibi Sinop'ta da gerçekleştirildiğini söyledi. 

" Bugün bizim için özel bir gün" diyen Özalban, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Sizler Tapu Kadastro teşkilatının elemanları olarak son dönemde büyük işlere imza attınız. Biz bunu söylemekten gurur duyuyoruz. Bizim tapulardaki müşteri memnuniyetinde bir ay önceki oranımız yüzde 99.65 olurken, Kadastro Müdürlüğümüzdeki memnuniyet oranımız ise yüzde 99.80'dir. Bunu sağlayan sizlersiniz. Oranların çok yüksek olduğuyla ilgili eleştiriler üzerine Başbakanlık tarafından bağımsız bir şirkete bu çalışma yaptırılmış ve bizim oranlarımıza çok yakın olan yüzde 98 rakamı çıkmıştır. Her şeyden önce işin mutfağında olan arkadaşlarıma bu konuda çok teşekkür ediyorum. İnşallah bu şekilde çalışmaya devam edeceğiz." 

Tören sonrası Tapu Kadastro Sinop İl Müdürlüğünde Vali Yasemin Özata Çetinkaya, Vali Yardımcısı Mehmet Yüzer, Tapu Kadastro yetkilileri ve personel birlikte yaş pasta kesti.


  ETİKETLER:

  Atatürk

  ,

  SAMSUN

  ,

  YAŞ

  ,

  Bugün

  ,

  personel

  ,

  ülke

  ,

  kuruluş