Vali Köşger'den yeni yıl mesajı

Vali Köşger'den yeni yıl mesajı
Vali Köşger'den yeni yıl mesajı
SİNOP (AA) - Vali Yavuz Selim Köşger, yeni yıl nedeni ile mesaj yayımladı.Vali Köşger, mesajında, 2014 yılının ülkede olduğu gibi Sinop'ta da önemli...

SİNOP (AA) - Vali Yavuz Selim Köşger, yeni yıl nedeni ile mesaj yayımladı.

Vali Köşger, mesajında, 2014 yılının ülkede olduğu gibi Sinop'ta da önemli yatırım kararlarının alındığı, çok ciddi kazanımların sağlandığı bir yıl olduğunu ifade etti.

"Sevinçleri ve üzüntüleriyle bir yılı daha geride bırakıyor, yeni umutlarla yeni bir yıla girmenin heyecanı ve mutluluğunu yaşıyoruz" diyen Vali Köşger, şöyle devam etti:

"Yeni bir yıl her zaman yenilenen, tazelenen ve güçlenen bir yaşam dönümü ve bunun habercisidir. Hiç şüphesiz ki hepimiz yeni yıldan, hem fert hem de toplum olarak, büyük beklentiler içerisindeyiz. Bizler, ilimizin ve ülkemizin kalkınması, refah seviyesinin yükselmesi için çalışırken aynı zamanda her birimize bu yolda büyük sorumluluklar düşmekte olduğu bilinciyle hareket etmeliyiz. İlimizde 2014 yılı içinde büyük kamu projelerinin bir kısmı hizmete girmiş, bir bölümünün yatırımına başlanmış, özel sektörümüz tarafından da yeni yatırımların hayata geçirildiği  başarılı bir yıl olmuştur. Bir çok ilklerin yaşandığı 2014 yılında tanıtım açısından da büyük atılımlar gerçekleştirilmiş, İstanbul 'da ilk kez düzenlenen Feshane Sinop Tanıtım Günleri'nde 1 milyon 50 bin ziyaretçisi ile büyük bir rekora imza atılmıştır. Bu vesile ile hizmet etmekten onur duyduğum saygıdeğer Sinoplu hemşehrilerimin, kamu görevlisi arkadaşlarımın ve değerli basın mensuplarımızın, geleceğimizin teminatı sevgili çocuklarımızın, gençlerimizin yeni yılını en içten dileklerimle kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım."