Yarışmada il birincisi olan öğrenci ödüllendirildi

Yarışmada il birincisi olan öğrenci ödüllendirildi
Yarışmada il birincisi olan öğrenci ödüllendirildi
SİNOP (AA) - Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı işbirliğiyle düzenlenen resim yarışmasında Sinop birincisi olan...

SİNOP (AA) - Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı işbirliğiyle düzenlenen resim yarışmasında Sinop birincisi olan Türkeli Gazi Mustafa Kemal Yatılı Bölge Ortaokulu öğrencisi Cihan Göksu, Türkeli İlçe Milli Eğitim Müdürü Olgun Şensoy tarafından ödüllendirildi.

Türkiye genelinde ilk ve ortaokul öğrencileri arasında düzenlenen "Sizin Gözünüzden TBMM" konulu resim yarışmasında il birinciliğini kazanan Türkeli Gazi Mustafa Kemal Yatılı Bölge Ortaokulu öğrencisi Cihan Göksu'ya İlçe Milli Eğitim Müdürü Şensoy tarafından plaket ve çeşitli hediyeler verildi.

Şensoy, ilçede eğitim kalitesinin artırılmasının başarıyı beraberinde getirdiğini söyledi.

Şensoy, "Öğrencimizin ilde derece alması bizi memnun etti. Gerek idarecilerimiz, gerekse öğretmenlerimiz öğrencilerimize desteğini esirgemiyor. Böylece başarı da kaçınılmaz oluyor. Öğrencimize her türlü desteği sağlayan okul müdürümüz ve öğretmenlerimiz ile öğrencimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum" dedi.