Cizrespor'un Spor Toto 3. Lige yükselmesi

Cizrespor'un Spor Toto 3. Lige yükselmesi
Cizrespor'un Spor Toto 3. Lige yükselmesi
ŞIRNAK (AA) - BAL Ligi takımlarından Cizrespor'un 12 Bingölspor ile karşılaşması sonrası şampiyon olarak, Spor Toto 3. Ligine yükselmesinin ardından...

ŞIRNAK (AA) - BAL Ligi takımlarından Cizrespor'un 12 Bingölspor ile karşılaşması sonrası şampiyon olarak, Spor Toto 3. Ligine yükselmesinin ardından ilçeye dönen futbolcuları taraftarlar sevgi gösteriyle karşıladı.

Şanlıurfa'daki maç sonrası ilçeye gelecek futbolcuları ve teknik ekibi, Cizrelileri davul zurna eşliğinde halay çekerek, bekledi. 

Cizrespor kafilesini taşıyan araç konvoyunun ilçeye girmesi ile birlikte binlerce taraftar yağışlı havaya rağmen takımlarını tezahüratlar eşliğinde karşıladı.

Taraftarların sevgi seli sebebi ile kafile yaklaşık 2 saatte stada ulaşabildi. Taraftarlar, Cizrespor Kulübü Başkanı Salih Sefinç, futbolcuları, teknik direktör ve yöneticiler uzun süre omuzlarda taşındı.

 

Statta konuşma yapan Sevinç, "Ben ve yönetimim olarak bu gururlu geceyi Cizre'ye yaşattığımız için çok mutluyuz. Bu başarıları daha da pekiştirmek için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz" dedi.