Genç Memur-Sen Şırnak Teşkilatı Ankara'da

Genç Memur-Sen Şırnak Teşkilatı Ankara'da
Genç Memur-Sen Şırnak Teşkilatı Ankara'da
 ŞIRNAK (AA) - Genç Memur-Sen Şırnak İl Başkanı Yusuf Güzel, sendika olarak hiçbir dil, din, ırk ,renk ayrımı yapmadan, mazlumun yanında, zalimin ise...

 

ŞIRNAK (AA) - Genç Memur-Sen Şırnak İl Başkanı Yusuf Güzel, sendika olarak hiçbir dil, din, ırk ,renk ayrımı yapmadan, mazlumun yanında, zalimin ise karşısında olacaklarını söyledi.

Güzel, yaptığı açıklamada, Memur-Sen Konfederasyonu'nun gençlik teşkilatı olan ve yaklaşık dört yüz bin üyeye sahip Genç Memur-Sen'in Ankara'da düzenlediği "1.Genç Memur-Sen Türkiye Buluşması"na, Şırnak teşkilatı olarak katıldıklarını belirti.

Daha sonra tüm illerden gelen katılımcılarla birlikte Genç Memur-Sen'in  Atatürk Kapalı Spor Salonu'nda gerçekleştirdiği ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 'ın konuşma yaptığı programa katıldıklarını ifade eden Güzel, "Buradaki 100. Yılında Çanakkale Ruhu ve Gençlik Programı çok verimli geçti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 'ın katılımıyla gerçekleştirilen programda Türkçe, Kürtçe, Lazca ve Arapça olarak Çanakkale Türküsü söylendi" dedi.

Güzel, daima mazlumun yanında, zalimin ise karşısında olacaklarını aktararak, şunları kaydetti:

"Şırnak Genç Memur-Sen teşkilatı olarak daima, hiçbir dil, din, ırk ,renk ayrımı yapmadan, mazlumun yanında, zalimin ise karşısında olacağız. Mehmet Akif'in Asım'ın nesli idealini, Sezai Karakoç'un diriliş nesli idealini, Necip Fazıl'ın ise büyük doğu gençliği idealini gerçekleştirme gayesiyle, gençlerimize ve toplumumuza yararlı olmaya devam edeceğiz."