Genç sporcular hünerlerini sergiledi, veliler izledi

Genç sporcular hünerlerini sergiledi, veliler izledi
Genç sporcular hünerlerini sergiledi, veliler izledi
ŞIRNAK (AA) - Silopi Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü, sportif faaliyetlerde bulunan gençleri ve ailelerini şölende buluşturdu.Kapalı Spor...

ŞIRNAK (AA) - Silopi Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü, sportif faaliyetlerde bulunan gençleri ve ailelerini şölende buluşturdu.

Kapalı Spor Salonunda gerçekleşen şölende bir yıldır çeşitli spor dallarında eğitim alan gençleri hünerlerini sergiledi.

Tenis antrenörü Necmettin Üce, yaptığı konuşmada, "sporcu ailesi olmak" konulu sunumunda, sporun olumlu kazançları hakkında aileleri bilgilendirdi.

İlçede ilk kez bu etkinliği gerçekleştirdiklerini belirten Gençlik Hizmetleri Spor ilçe Müdürü Adil Özer de, çocukların aktif spor içerisinde olmaları için gereken çalışmaları, eğitmenlerle birlikte yaptıklarını belirtti.

Özer, şöyle dedi.

" Bugün yıl boyunca yaptığımız çalışmaları hem sporcularımızda görmek hem de velilerimizin kendi çocuklarını görmesi için bir aktivite hazırlamış olduk. Yıl içerisinde çocuklarımıza emek harcayan antrenörlerimizle beraber bir gösteri yaptık. Silopi de ilk defa oldu. Çocuklarımız ve velilerimizden çok ilgi gördük. Hepsine çok teşekkür ediyoruz." 

Sportif Eğitim Uzmanı Enver Yılmaz ise müsabakalarda dereceye giren sporculara madalyalarını kendi velileri verdiğini ve bundan çok memnun kaldıklarını söyledi.

Velilerden Serhat Ataman da, sporcu kızının başarısından dolayı gurur duyduğunu ifade ederek, hocalarına teşekkür etti.


  ETİKETLER:

  ŞIRNAK

  ,

  spor

  ,

  Bugün

  ,

  Aktivite

  ,

  ilçe

  ,

  eğitim

  ,

  Gösteri