Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
- AK Parti Şırnak Milletvekilleri adayları, seçim çalışmaları kapsamında kamu kurumlarına ziyaret gerçekleştirdi

ŞIRNAK (AA) - AK  Parti Şırnak Milletvekilleri adayları Arslan Tatar ve Adnan Şık, kamu kurumlarını ziyaret etti.

Beraberlerinde AK Parti İl Teşkilatı yöneticileriyle aralarında İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Telekom Müdürlüğü ve öğretmenevini ziyaret eden Milletvekili adayları, kurum müdürleri ve çalışanlarla bir süre sohbet etti.

Ziyaretlere ilişkin açıklama yapan AK Parti Şırnak Milletvekili adayı Tatar, seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerinin sürdüğünü belirtti.

AK Parti iktidarı zamanında tüm alanlarda  Türkiye 'de büyük gelişmeler olduğunu ifade eden Tatar, şunları kaydetti:

"12 yıllık AK Parti iktidarında yapılan hizmetler, 90 yıllık Cumhuriyet döneminde yapılmamıştır. Halkımız bunları görüyor. Eğitim alanında şuan öğretmen açığımız yok denecek kadar azdır. Sağlık alanında ufak tefek branşların dışında eksiğimiz bulunmamaktadır. Ekonomik anlamda Şırnak'a büyük yatırımlar yapılmıştır. Hükümetimiz, tarımsal alanlarda arıcılık, bahçe ve meyvecilik, hayvancılıkta da çok önemli destekler sunuyor.  Bunlar kolay olmuyor. Yeterli mi? Tabi ki hayır. Halkımız, milletimiz bizi teveccüh ettiğinde inşallah çok daha iyi projelerle gençlere istihdam oluşturacak alanlar açarak, Şırnak'ımızın hizmetine talibiz"

Tatar, AK Partili diğer Milletvekili adaylarla birlikte seçim çalışmaların ilçe ve köylerde süreceğini sözlerine ekledi.