Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
ŞIRNAK (AA) - AK Parti Şırnak Kadın Kolları Başkanı Hatice Atan, seçim çalışmaları kapsamında yaptıkları ziyaretlerde başkanlık sistemi ve çözüm...

ŞIRNAK (AA) - AK Parti Şırnak Kadın Kolları Başkanı Hatice Atan, seçim çalışmaları kapsamında yaptıkları ziyaretlerde başkanlık sistemi ve çözüm sürecini anlattıkların söyledi.

Atan, yaptığı açıklamada, yaklaşan genel seçim öncesi Şırnak kent merkezi, ilçe, köy ve beldelerde kadın kolları teşkilatı olarak ziyaretler yaptıklarını belirtti.

Cizre, idil, Silopi, Güçlükonak, Beytüşşebap, bağlı belde ve köylerde ziyaretler yaptıklarını ifade eden Atan, "Aşiret liderleri, muhtarlar, esnaflar, hasta, taziye, düğün, doğum yapan annelerimiz, kurumlar ve kadınlarımızla bir araya gelerek, hükümetimizin yaptığı çalışmaları, başkanlık sistemi, çözüm süreci ve yeni Türkiye 'nin inşası için herkesten destek istedik. Özellikle analarımızdan dua istedik. Yeter ki analar istesin. Doğu ile batıyı anne gücü birleştirir" dedi.

Ziyaret ettikleri her yerde büyük bir teveccühle karşılaştıklarını anlatan Atan, seçim gününe kadar çalışmaların en iyi şekilde süreceklerini kaydetti.