Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
- AK Parti Milletvekili adayı Arslan Tatar, AK Parti Şırnak İl Başkanı Mehmet Aşan, kanaat önderleri ve aşiret liderleriyle bir araya geldi.

ŞIRNAK(AA) - AK Parti  Milletvekili adayı Arslan Tatar, AK Parti Şırnak İl Başkanı Mehmet Aşan, kanaat önderleri ve aşiret liderleriyle bir araya geldi.

Seçim bürosunda gerçekleşen görüşmede konuşma yapan Tatar, 7 Haziranda yapılacak genel seçimlerde milletin teveccüh göstermesi halinde halkın hizmetkarı olacağını söyledi.

Kardeşliğin tesisi ve akan kanın durması için göreve talip olduklarını ifade eden Tatar, şöyle konuştu:

"Ailem siyasetten uzak bir aile değildir. Babam iki dönem milletvekilliği yapmış ondan gelen bir siyaset çizgimiz var. Biz bu göreve bütün sorumluluklarını ve vebalini bilerek, halkımıza hizmetkar olmak için talip olduk. Aday olduğum ilk günden beri söylediğim şudur, benim halkımın menfaati benim menfaatimin üstündedir. Beni tek bırakmayın. Çünkü, bu hizmeti sizlerle hep beraber yapacağız. Seçildiğimde şahsi hizmet için değil umumi hizmet için çalışacağız. Biz bu yola çıkarken her şeyi göze alarak başladık. Eğer görevimiz hakkıyla yapmadığınızı gördüğünüzde iki eliniz benim yakamda olsun bana hesap sorma hakkınız vardır.""

Aşan da, Şırnak'ın aşiret reisleri ve kanaat önderleri ile beraber Milletvekili adayı Tatar'ı tebrik etmek ve seçime kadar yapılan çalışmalarda hizmet için var olduklarını göstermek amacıyla bu ziyarti yaptıklarını söyledi.

Aşan, "AK Parti'nin mutfağında siyaset yapıyoruz. Her 4 adayımızda  gönül verilen ve sevilen şahsiyetlerdir. Bu şiarla biz de, teşkilatımız ve burada bulunan arkadaşlarla beraber gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceğiz. Bütün imkanlarımızı seferber edeceğiz" dedi.