Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
ŞIRNAK (AA) - AK Parti Şırnak Milletvekili adayı Arslan Tatar, 1 Kasım'daki seçimde 1. sıra milletvekilliği adaylığına layık görüldüğü için AK Parti...

ŞIRNAK (AA) - AK Parti Şırnak Milletvekili adayı Arslan Tatar, 1 Kasım'daki seçimde 1. sıra milletvekilliği adaylığına layık görüldüğü için AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'na teşekkür ettiğini söyledi.

Tatar, yaptığı açıklamada, Şırnak'ın her şeyin en iyisine layık olduğunu belirterek, el birliği ile Şırnak için çalışacaklarını anlattı.

1 Kasım'daki seçimde Şırnak'ta Ak Parti'nin 1. sıra milletvekilliği adaylığına layık görüldüğü için AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'na teşekkür ettiğini dile getiren ve bu sorumluluğun farkında olduğunu aktaran Tatar, şunları ifade etti:

"İkinci sefer şahsımıza gösterilen inanç ve güven bizi onurlandırmıştır. Aday listelerinin açıklanması ile üzerimize düşen sorumluluğun farkındayız. Bu ülkeye olan sevgimiz, inandığımız doğrular için gece gündüz demeden çalışacağımıza ve herkesin güvenine layık olmaya gayret göstereceğimizden hiç kimsenin şüphesi olmasın. 7 Haziran sürecinde beraber yol yürüdüğümüz, emeğiyle, yüreğiyle, maddi ve manevi katkılarıyla elini taşın altına koyan dava arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. 1 Kasım'da yapılacak olan genel seçimlerinde de gene aynı azimle yanımızda olacaklarından eminiz. Dava arkadaşlarımın bilgi, birikim ve tecrübeleriyle bu süreçte de beraber yürüyeceğimize inancım tamdır. Şırnak her şeyin en iyisine layıktır. Biz de el birliğiyle bunun için çalışacağız."