Silopi Kaymakamından öğrencilere hediye

Silopi Kaymakamından öğrencilere hediye
Silopi Kaymakamından öğrencilere hediye
- Kaymakam Arıkan, kendisine mektup yazan öğrencilere hediyeler verdi

ŞIRNAK (AA) - Silopi Kaymakamı Ali Arıkan, Ceylan Köyü İlk ve Ortaokulu öğrencileri mektuplarına hediye ile karşılık verdi.

Yaklaşık iki ay önce mektup yazan öğlencilerin oyuncak, tablet bilgisayar, bisiklet, Çanakkale ve Ankara gezisi talebi üzerine harekete geçen Kaymakam Arıkan, hediye takdimi için öğrencileri makamında kabul etti.

Ziyarette, çocukların yazmış oldukları mektupları okuduktan sonra dileklerini yerine getirmek istediğini belirten Arıkan, "Onların bu sevinçlerini görmek bizleri onure etti. Böylesi güzel bir projeye imza attığı ve çocuklarımızı sevindirdiği için okul müdürümüze teşekkür ediyorum. Kendisi öğrencilerimizin hayatta başarılı olmalarını sağlıyor" dedi.

Okul Müdürü Aydın Vural da, Arıkan'a yazmış oldukları mektupların karşılığını aldıkları için öğrencilerin çok mutlu olduğunu söyledi.

Öğrencilerden Melih Mungan ise, Kaymakam Arıkan'a teşekkür ederek, "Kaymakam beye arkadaşlarımızla mektup yazmıştık, ben mektupta tablet istemiştim ve Kaymakam bey de bana istediğim tabletimi verdi" şeklinde konuştu.

Ziyarete, AK Parti Silopi İlçe Başkanı Fatih Bilen, İlçe Milli Eğitim Müdürü Bülent Dayanan da katıldı.