Silopi Selahattin Eyyübi Ortaokulu bölge finallerine hazırlanıyor

Silopi Selahattin Eyyübi Ortaokulu bölge finallerine hazırlanıyor
Silopi Selahattin Eyyübi Ortaokulu bölge finallerine hazırlanıyor
ŞIRNAK (AA) - Küçük Erkekler Futbol Turnuvasında Şırnak il birincisi olan Silopi Selahattin Eyyübi Ortaokulu, bölge müsabakaları hazırlıklarını...

ŞIRNAK (AA) - Küçük Erkekler Futbol Turnuvasında Şırnak il birincisi olan Silopi Selahattin Eyyübi Ortaokulu, bölge müsabakaları hazırlıklarını sürdürüyor.

Muş'ta 7-9 Nisan'da düzenlenecek olan bölge müsabakalarına hazırlanan futbolcular hedeflerinin mutlak galibiyet olduğunu dile getirdi.

Selahattin Eyyübi Ortaokulu beden eğitimi öğretmeni Oğuzhan Aksu, yaptığı açıklamada, il ve ilçe turnuvalarda hiç yenilmeden Şırnak il birincisi olduklarını söyledi.

Aksu, "Takımımız önce Silopi ilçe birincisi ardından Şırnak il birincisi oldu. Bütün oyuncularımız Muş'ta yapılacak olan bölge finaline hazırlanıyor. Amacımız turnuvada Şırnak'ın adını en iyi şekilde duyurmaktır. Bunun için bütün oyuncularıma çok güveniyorum. Bizi destekleyen Silopi Kaymakamı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne çok teşekkür ediyoruz" dedi.

Öğrencilerden İlhan Kabul ise bölge finaline çok iyi şekilde hazırladıklarını ve turnuvada başarılı olmak için ellerinden gelen bütün imkanları kullanacağını belirtti.

Barış Badur da, amaçlarının Muş'ta yapılacak turnuvada Şırnak ismini en iyi şekilde duyurmak olduğunu kaydetti.


  ETİKETLER:

  Futbol

  ,

  ŞIRNAK

  ,

  Galibiyet

  ,

  ilçe

  ,

  eğitim