Silopi'de bir kişinin darp edildiği iddiası

Silopi'de bir kişinin darp edildiği iddiası
Silopi'de bir kişinin darp edildiği iddiası
ŞIRNAK (AA) - Silopi'de bir kişi, 4 kişi tarafından kaçırılarak darp edildiğini iddia etti.Mehmet Şirin Özdek, gazetecilere yaptığı açıklamada, dün...

ŞIRNAK (AA) - Silopi'de bir kişi, 4 kişi tarafından kaçırılarak darp edildiğini iddia etti.

Mehmet Şirin Özdek, gazetecilere yaptığı açıklamada, dün akşam evine giderken yüzü maskeli 4 kişi tarafından kaçırıldığını ve ilçe çıkışında kaçıranlarca darp edildiğini iddia etti.

Özdek, darp edilme gerekçesini iki gün önce bir sosyal paylaşım sitesinde, kendisi ile ilgili bir paylaşımın neden olduğunu ileri sürdü.

Özdek'in ağabeyi Emin Özdek de, dün akşam kardeşinin ve yabancı bir numaralı telefonlardan "kardeşini öldüreceğiz" şeklinde masajlar aldığını ve daha sonra kardeşinin hastane önüne baygın, çıplak vaziyette bulduklarını söyledi.

Kardeşinin bir kıza tecavüz ettiği gerekçesiyle darp edildiğini savunan Özdek, "Kardeşimin bir kıza tecavüz ettiğini yazarak, fotoğrafının internette paylaştılar. Utancımızdan artık insanların yüzüne bakamıyoruz. Herkes şunu iyi bilmeli ki, bu iftiradır. Bahsettikleri kıza her hangi bir tecavüz vakası gerçekleşmemiş" dedi.

Özdek, kardeşinin savcılığa darp edilmesi ile ilgili suç duyurusunda bulunduğunu ifade etti.


  ETİKETLER:

  ŞIRNAK

  ,

  tecavüz

  ,

  Akşam

  ,

  İddia

  ,

  ilçe

  ,

  suç

  ,

  çıplak

  ,

  sosyal