Silopi'de Kültürlü Sporcu Kütüphanesi açılıyor

Silopi'de Kültürlü Sporcu Kütüphanesi açılıyor
Silopi'de Kültürlü Sporcu Kütüphanesi açılıyor
ŞIRNAK (AA) - Silopi İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü bünyesinde Kültürlü Sporcu Kütüphanesi açılacağı bildirildi.Müdürlüğü binasında...

ŞIRNAK (AA) - Silopi İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü bünyesinde Kültürlü Sporcu Kütüphanesi açılacağı bildirildi.

Müdürlüğü binasında kurulacak olan kütüphane için yurdun çeşitli yerlerinden kitap gelmeye devam ediyor. Kütüphaneye en büyük desteğin Galatasaray Liv Hospital ve Milli Takım oyuncusu Sinan Güler'den geldiği açıklandı.

 

Silopi İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Lokman Ekinci, yaptığı açıklamada, kütüphane için başlatılan kitap kampanyasına Güler'den destek gelmeye devam ettiğini söyledi.

Kütüphanenin açılışına Güler'in katılacağını ifade eden Ekici, "Güler ayrıca kütüphanemize masa sandalye dolap ve projektör gibi önemli desteklerde bulunacaklar. Kütüphanemizin yaptığı katkılarından dolayı kendisine çok teşekkür ediyoruz. Kültürlü Sporcu Kütüphanesi için Sportif Eğitim Uzmanı Enver Yılmaz büyük uğraşlar verdi kendisine çok teşekkür ediyorum" dedi.