Şırnak'ta Genç Memur-Sen'den Yönetim Kurulu Toplantısı

Şırnak'ta Genç Memur-Sen'den Yönetim Kurulu Toplantısı
Şırnak'ta Genç Memur-Sen'den Yönetim Kurulu Toplantısı
ŞIRNAK (AA) - Genç Memur-Sen Şırnak Şubesi'nin 1. Genişletilmiş İl ve İlçeler Yönetim Kurulu Toplantısı yapıldı.Öğretmenevinde düzenlenen toplantıya,...

ŞIRNAK (AA) - Genç Memur-Sen Şırnak Şubesi'nin 1. Genişletilmiş İl ve İlçeler Yönetim Kurulu Toplantısı yapıldı.

Öğretmenevinde düzenlenen toplantıya, Şırnak ve ilçelerindeki Genç Memur-Sen'in yöneticileri ile üyeler katıldı.

Genç Memur-Sen İl Başkanı Yusuf Güzel, yaptığı konuşmada, toplantıyı düzenlemelerinin amacının yönetim kurulu üyeleriyle istişarelerde bulunmak, teşkilatın misyonu ve vizyonunu üyelere hatırlatmak olduğunu söyledi.

Yeni Türkiye 'nin inşasında Genç Memur-Sen ailesinin rolünün büyük olduğunu ifade eden Güzel, "Bizim gayemiz, toplumumuza yararlı, demokratik bilinci özümsemiş, farklı görüşlere saygılı, ülkesini daha ileriye götürecek, kökü ezelde dalı ise ebette olan gençleri yetiştirmektir. Yaratılanı yaradandan ötürü seven, en ufak bir ayrım yapmadan mazlumun yanında yer alan, hem maneviyata sahip hem de maneviyatı üzerinde teknolojik ilerlemeyi inşa eden, çağının ve toplumun sorunlarıyla ilgilenen, dersini Kur'an-ı Kerim'den, Resulullah'ın sünnetini benimsemiş, bir gençlik yetiştirip topluma kazanmaktır" dedi.

Güzel, gençlerin topluma kazandırmak ve yetişmesi için bu tür etkinlikleri düzenlemeye devam edeceklerini sözlerine ekledi.

Toplantı, toplu fotoğraf çekimi ve son buldu.