Şırnak'ta uyuşturucu koordinasyon kurulu toplantısı

Şırnak'ta uyuşturucu koordinasyon kurulu toplantısı
Şırnak'ta uyuşturucu koordinasyon kurulu toplantısı
ŞIRNAK (AA) - Şırnak'ta uyuşturucu koordinasyon kurulu toplantısı yapıldı.Valilik Toplantı Salonu'nda gerçekleşen toplantıda konuşan Vali Yardımcısı...

ŞIRNAK (AA) - Şırnak'ta uyuşturucu koordinasyon kurulu toplantısı yapıldı.

Valilik Toplantı Salonu'nda gerçekleşen toplantıda konuşan Vali Yardımcısı Serkan Şeker,  Türkiye 'de ve Dünyada çok ciddi bir problem olan uyuşturucuya karşı çeşitli önlemlerin alınması gerektiğini söyledi.

Uyuşturucuya karşı önlemlerin alınması konusunda kamu kurum temsilcilerine büyük görev düştüğünü belirten Şeker, "Dolayısıyla her bir birim olarak azami gayretle bu belaya karşı bir samimiyetle plan yapmalıyız. Herkes kendi kurumunu muhatap olduğu kesime karşı bu melese ile yüzleşmelidir. Uyuşturucu kullanımı ile bütün var olan gücümüz ile mücadele etmeliyiz" dedi.    

Toplantıda Şırnak'ta görülen yeni psikoaktif maddeler, uyuşturucuyla mücadelede mevcut durum, mevcut risk haritası, tespit edilen yeni gelişmeler, sorunlar ve alınması gerekli tedbir ve yapılması gereken faaliyetler görüşülerek yapılacak faaliyetlerle ilgili kararlar alındı.


  ETİKETLER:

  Türkiye

  ,

  ŞIRNAK

  ,

  Kamu

  ,

  kurum

  ,

  Karşı