Şırnak'ta Yıldız Kızlar Futbol Turnuvası

Şırnak'ta Yıldız Kızlar Futbol Turnuvası
Şırnak'ta Yıldız Kızlar Futbol Turnuvası
ŞIRNAK (AA) - Şırnak'ta Gençlik Spor İl Müdürlüğünce organize edilen Yıldız Kızlar Futbol Turnuvasında Silopi Koç Ortaokulu birincisi oldu.Şırnak...

ŞIRNAK (AA) - Şırnak'ta Gençlik Spor İl Müdürlüğünce organize edilen Yıldız Kızlar  Futbol Turnuvasında Silopi Koç Ortaokulu birincisi oldu.

Şırnak Şehir Stadyumundaki müsabakalarda, Cizre ilçesinin finalisti Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu ile eşleşen Silopi Koç Ortaokulu kız futbol takımı bölge finallerine katılmaya hak kazandı. Berabere biten maçın uzatma dakikaları sonrası penaltı atışlarında 6-5'lik skorla Cizre ekibini eleyen Silopi Koç Ortaokulu takımı il birincisi olmanın sevincini yaşadı.

Maçın ardından açıklama yapan Koç Ortaokulu takım antrenörü Musa Yıldırım, 18 Nisan'da Muş'ta düzenlenecek Yıldız Kızlar Bölge şampiyonasına katılmaya hak kazandıkları çin çok mutlu olduklarını ifade ederek, "Kızlarımız çok başarılı ve çok azimli. Şırnak ilimizi en iyi şekilde temsil edeceğiz" dedi.

Koç Ortaokulu Müdür Yardımcısı M. Selim Mungan ise, büyük bir başarı elde ettiklerini kız öğrencilerini tebrik ettiklerini söyledi.