Vali Su'dan başarılı öğrencilere ödül

Vali Su'dan başarılı öğrencilere ödül
Vali Su'dan başarılı öğrencilere ödül
ŞIRNAK (AA) - Şırnak Valisi Ali İhsan Su, YGS sınavı ve Van'da düzenlenen TÜBİTAK yarışmasında dereceye giren Cizre Fen Lisesi öğrencilerini...

ŞIRNAK (AA) - Şırnak Valisi Ali İhsan Su, YGS sınavı ve  Van 'da düzenlenen TÜBİTAK yarışmasında dereceye giren Cizre Fen Lisesi öğrencilerini ödüllendirdi.

Öğrenciler, beraberlerinde İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz, Cizre İlçe Milli Eğitim Müdürü M. Emin Akkuş, Fen Lisesi Müdürü Selim Duran ve öğretmenleri eşliğinde Vali Su'yu ziyaret etti.

   Ziyarette kendisine çiçek takdim eden öğrencilerle bir süre sohbet eden Vali Ali İhsan Su, başarılarından dolayı öğrencileri altın ile ödüllendirdi.

Gençlerin ve çocukların eğitim alanında dereceye girmelerinin kendisini çok mutlu ettiğini belirten Vali Su, "Hem öğrencilerimizi, hem de onları yetiştiren çok değerli eğitimcilerimizi ve öğretmenlerimizi tebrik ediyoruz" dedi.

    Vali Su, şöyle konuştu:

"İnşallah kendilerinden ikinci imtihanda da büyük başarılar bekliyoruz. Hepside doktor olmayı arzu ediyorlar. İnşallah istedikleri yerlere giderler. Memleketimize, milletimize ve ülkemize  faydalı  birer birey olarak  hayatlarını devam ettirirler. Çok iyi hizmetler yapacaklardır, bundan da eminiz. Ben tekrar kendilerine tebrik ediyorum."