Vali Yardımcısı Arıkan'dan ADEM'e ziyaret

Vali Yardımcısı Arıkan'dan ADEM'e ziyaret
Vali Yardımcısı Arıkan'dan ADEM'e ziyaret
ŞIRNAK (AA) - Habur Mülki İdare Amiri ve Vali Yardımcısı Ali Arıkan, Silopi'de faaliyet gösteren Aile Destek Merkezi (ADEM) ziyaret etti.Arıkan...

ŞIRNAK (AA) - Habur Mülki İdare Amiri ve Vali Yardımcısı Ali Arıkan, Silopi'de faaliyet gösteren Aile Destek Merkezi (ADEM) ziyaret etti.

Arıkan beraberinde AK Parti Silopi İlçe Başkanı Fatih Bilen ile birlikte gittiği Ofis Mahallesindeki merkezde, ADEM Müdürü Aylin Ökten ve kursiyerler tarafından karşılandı.

İlçede 3 yıldan bu yana faaliyet gösteren ve kursiyer sayısının her geçen gün arttığı merkezdeki bayanlarla bir süre sohbet eden Arıkan, yaptığı açıklamada, genç kızlara, kurlar vesilesiyle yeni imkanları sağlamanın büyük bir başarı olduğunu söyledi.

Arıkan, "Silopi Kaymakamlığı bünyesinde açılan merkezimize gerekli destekleri vermeye hazırız. Kursiyerlerimizi tebrik ediyorum" dedi.

Merkez Müdürü Ökten ise, ziyaretinden dolayı Arıkan'a teşekkür ederek, "Genç kızlarımız verilen imkanlar ile yeni iş imkanları elde ettiler. Merkezimize her geçen gün ilgi artıyor. Yeni kurslar açmak için Silopi Kaymakamlığına ve Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğüne gerekli başvurularımızı yaptık" diye konuştu.