24 Temmuz Basın Bayramı

24 Temmuz Basın Bayramı
24 Temmuz Basın Bayramı
- Sivas Ticaret Borsası Başkanı Hastaoğlu, mesaj yayımladı

SİVAS (AA) - Sivas Ticaret Borsası ve TOBB Vergi Komisyonu Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, 24 Temmuz Basın Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Hastaoğlu, mesajında, demokrasinin vazgeçilmez unsurlarından birinin de özgür basın olduğunu belirtti. 

Sansürün kaldırılmasıyla basın bayramının bugün 107. yıl dönümünün kutlandığını hatırlatan Hastaoğlu, "Basınımız her zaman olduğu gibi bugün de demokrasimizin güvencesi olmaya devam etmektedir" ifadesini kullandı.

Gazetecilerin mesleklerini yapabilmek için gösterdikleri özveriyi takdir ettiğini vurgulayan Hastaoğlu, şunları kaydetti:

"Halkımızın doğru bilgilendirilmesi ve haber alma hakkının gelişiminde büyük katkıya sahip olan ve bu görevin ifası uğruna yaşadığı tüm zorluklara rağmen fedakarca meslek ilkelerine sadık kalarak doğru habercilik görevini en başarılı şekilde yerine getiren Sivas medyasının Basın Bayramı'nı en içten dileklerimle kutluyorum. Şehrimizde faaliyette bulunan yaygın ve yerel medya mensuplarının, yerel ve bölgesel gazete , dergi, radyo, internet ve televizyonlarımız ile ulusal ajanslarımızın temsilcilerine çalışma hayatlarında başarılar diliyorum."


  ETİKETLER:

  İnternet

  ,

  haber

  ,

  tobb

  ,

  Medya

  ,

  Bugün

  ,

  Vergi

  ,

  radyo

  ,

  zaman