Ahilik Haftası

Ahilik Haftası
Ahilik Haftası
- SESOB Başkanı Köksal ve beraberindekiler, huzurevini ziyaret etti - Sivas Berberler ve Kuaförler Odası Başkanlığına üye kuaförler, huzurevi sakinlerinin saçlarını ve sakallarını kesti

SİVAS (AA) - Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı (SESOB) Beşir Köksal, Ahilik Haftası etkinlikleri kapsamında, İsmail Hakkı Toprak Huzurevi'ni ziyaret etti.

SESOB'dan yapılan yazılı açıklamaya göre, Köksal, yaşlılarla bir araya geldi, onlarla sohbet etti.

Ziyarette Sivas Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Ömer Şeker ve  yönetim kurulu üyeleri ile kuaförler de hazır bulundu. Kuaförler, huzurevinde kalanların saçlarını kesti.

Köksal, Ahilik Haftası'nda her zaman huzurevi sakinlerini ziyaret ederek dualarını aldıklarını belirterek, "Bu yıl Sivas Berberler ve Kuaförler Odamızın da destekleriyle huzurevimizde kalan yaşlılarımızla kuaförlerimizi buluşturduk. Biz bir taraftan sohbet ederken, diğer taraftan da yaşlılarımızın saç ve sakal bakımları yapıldı. Yaşlılarımızın gülen yüzlerini görmek, bizim yüzümüzü de güldürdü. Oda Başkanımıza ve ekibine katkılarından dolayı çok teşekkür ediyoruz" ifadelerini kullandı.

İsmail Hakkı Toprak Huzurevi Müdürü Sabit Yavuz da esnaf teşkilatının her zaman huzurevini ziyaret ettiğini belirterek, "Bu tür ziyaretler yaşlılarımızı çok memnun ediyor. Yaşlılarımız adına çok teşekkür ediyorum" açıklamasında bulundu.

Köksal, huzurevi sakinlerine çeşitli hediyeler verdi.


  ETİKETLER:

  Sohbet

  ,

  zaman

  ,

  esnaf

  ,

  yönetim