AK Parti sandık görevlileri toplantısı gerçekleştirildi

AK Parti sandık görevlileri toplantısı gerçekleştirildi
AK Parti sandık görevlileri toplantısı gerçekleştirildi
SİVAS (AA) - AK Parti Sivas milletvekilleri Hilmi Bilgin, Selim Dursun, Habib Soluk, Belediye Başkanı Sami Aydın ve AK Parti İl Başkanı Ziya Şahin'in...

SİVAS (AA) - AK Parti Sivas milletvekilleri Hilmi Bilgin, Selim Dursun, Habib Soluk, Belediye Başkanı Sami Aydın ve AK Parti İl Başkanı Ziya Şahin'in katılımıyla sandık görevlileri toplantısı gerçekleştirildi.

İl Başkanlığından yapılan yazılı açıklamaya göre, AK Parti İl Başkanı Ziya Şahin, toplantıda yaptığı konuşmada, "Sizler 1 Kasım'da gerçekten büyük bir özveri gösterdiniz ve büyük bir başarı kazandınız. Bütün mazlum milletlerin gözü sizlerin üzerindeydi. Türkiye'den çıkacak sandık neticelerindeydi. Siz sadece Türk milletini değil dünyadaki bütün mazlumları sevindirdiniz. Allah da sizleri sevindirsin diyorum" ifadelerini kullandı.

AK Parti ailesi olarak alınların açık, başların dik ve mutlu bir şekilde bir arada olduklarını aktaran Belediye Başkanı Aydın, süreçte emeği geçen bütün teşkilat mensuplarına teşekkür etti.

Milletvekili Soluk da sandık görevlilerinin 1 Kasım'da sabahın beş buçuğunda giderek milletin geleceği için sandıklara sahip çıktıklarını, huzura sahip çıktılarını vurguladı.

Milletvekili Dursun ise ibadet aşkıyla çalışan sandık görevlilerini tebrik etti.

Milletvekili Bilgin de "Sivas genelinde 1 Kasım günü sandıklara sahip çıkan milletin reyine halel gelmemesi için canla başla mücadele eden sandık kurulu üyelerine ne kadar teşekkür etsek azdır" açıklamasında bulundu.