AK Parti Şarkışla Kadın Kolları Kongresi

AK Parti Şarkışla Kadın Kolları Kongresi
AK Parti Şarkışla Kadın Kolları Kongresi
SİVAS (AA) - AK Parti Şarkışla Kadın Kolları 4. Olağan Kongresi'nde, başkanlığa Gül Acar, yeniden seçildi.Seyfettin Soysal Konferans Salonu'nda...

SİVAS (AA) - AK Parti Şarkışla  Kadın Kolları 4. Olağan Kongresi'nde, başkanlığa Gül Acar, yeniden seçildi.

Seyfettin Soysal Konferans Salonu'nda yapılan kongreye, TBMM Başkanvekili Sadık Yakut ve  AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Tamer de katıldı.

Kongredeki seçimde, Gül Acar, yeniden başkanlığa getirildi.   

Milletvekili Tamer, burada yaptığı konuşmada, kadın kolları eski yönetimine çalışmalarından dolayı teşekkür ederek, yeni seçilen yönetime başarılar diledi.

İsmail Tamer, "Şüphesiz ki kadın, önce anne, sonra kardeş, sonra da gönüllere dokunan çok değerli bir varlık olarak bizim karşımızdadır. Biz hep böyle gördük, 'cennet annelerin ayakları altında' hep bunu böyle ifade ettik, bu duygularla yetiştik. Her zaman kadın başımızın tacıdır" dedi. 

Yakut ve Tamer, kongrenin ardından Belediye Başkanı Ahmet Turgay Oğuz'u makamında ziyaret ederek, ilçe hakkında bilgi aldı ve hatıra fotoğrafı çektirdi.

Daha sonra Yakut ve beraberindekiler, bir süre önce sobadan sızan karbonmonoksit gazında zehirlenerek yaşamını yitiren eski Kızılcakışla Belde Belediye Başkanı Emin Çınar ile diğer cenaze evlerine taziye ziyaretinde bulundu.