AK Parti Sivas İl Danışma Meclisi Toplantısı yapıldı

AK Parti Sivas İl Danışma Meclisi Toplantısı yapıldı
AK Parti Sivas İl Danışma Meclisi Toplantısı yapıldı
SİVAS (AA) - AK Parti Sivas İl Danışma Meclisi Toplantısı gerçekleştirildi.Atatürk Kültür Merkezi'nde (AKM) gerçekleştirilen toplantıya, Sivas...

SİVAS (AA) - AK Parti Sivas İl Danışma Meclisi Toplantısı gerçekleştirildi.

Atatürk Kültür Merkezi'nde (AKM) gerçekleştirilen toplantıya, Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın, AK Parti Sivas İl Başkanı Ziya Şahin ile partililer katıldı.

Aydın, burada yaptığı konuşmada, ülkenin AK Parti'ye ihtiyacı olduğuna belirterek, "7 Haziran hem bizler için hem ülkemiz için tecrübe oldu. Ama 1 Kasım seçimleri çok farklı oldu. Ülkemiz 13 yıldır istikrarlı şekilde yönetildi ve istikrarlı şekilde yürüdü, yürümeye de devam edecek" dedi. 

İl Başkanı Şahin ise 1 Kasım seçimlerinin Türkiye ve dünyanın kaderini belirlediğini ifade ederek, yeni dönemde yeni projelerin hayata geçirileceğine dikkati çekti.

Artık 4 yıl boyunca seçim olmadığını ifade eden Şahin, "Bu süreç kalkınma dönemi. Harıl harıl, ülkemiz, milletimiz için çalışacağımız bir dönem. 78 milyonun sorumluluğu bizim boynumuzda, onun için canla başla çalışmamız lazım. İllerdeki, mahallelerdeki, köylerdeki tüm sorunları ele alıp çözüme kavuşturmamız lazım" diye konuştu.

Konuşmanın ardından toplantı basına kapalı devam etti.