AK Parti Sivas Kadın Kolları Başkanı Dereli görevinden istifa etti

AK Parti Sivas Kadın Kolları Başkanı Dereli görevinden istifa etti
AK Parti Sivas Kadın Kolları Başkanı Dereli görevinden istifa etti
- Dereli: - "Bundan sonraki siyasi hayatımda AK Parti'nin misyonu ve hedeflemiş olduğu vizyonundan asla ayrılmayacağım. Çalışmalarımı bu hedefler doğrultusunda yürüteceğim"

SİVAS (AA) - AK Parti Sivas Kadın Kolları Başkanı Neslihan Dereli, görevinden istifa ettiğini bildirdi.

Dereli, yaptığı yazılı açıklamada, başkanlığı boyunca görevini en iyi şekilde yerine getirmeye çalıştığını belirterek, "Bundan sonraki siyasi hayatımda AK Parti 'nin misyonu ve hedeflemiş olduğu vizyonundan asla ayrılmayacağım. Çalışmalarımı bu hedefler doğrultusunda yürüteceğim" ifadesini kullandı.

Görevde bulunduğu süre boyunca kendisine destek olanlara teşekkür eden Dereli, "Asla çalışmalarımdan vazgeçmeyeceğimi ve halkımın her zaman yanında olacağımı iletmek isterim" değerlendirmesinde bulundu. 

Kendi kaynaklarıyla, ihtiyaç sahiplerine, ülkeye, millete ve şehrine faydalı olabilmek için çalışması nedeniyle rakip görülüp hedef alındığını iddia eden Dereli, "Çalışmalarımda birçok zorluklarla karşılaştım" açıklamasında bulundu.

Kadın kollarında oluşturulan yönetime güvenip, çalıştığına işaret eden Dereli, "Yanlışlara 'dur' dedim, itiraz ettim. Çalışmalarımda hiçbir destek vermediler, yıldırmaya çalıştılar" görüşünü savundu.