AK Parti Suşehri Kadın Kolları Başkanı Gönel güven tazeledi

AK Parti Suşehri Kadın Kolları Başkanı Gönel güven tazeledi
AK Parti Suşehri Kadın Kolları Başkanı Gönel güven tazeledi
SİVAS (AA) - AK Parti Suşehri Kadın Kolları Başkanlığının 4. Olağan Genel Kurulu'nda Nuran Gönel yeniden başkanlığa seçildi.AK Parti Sivas Kadın...

SİVAS (AA) - AK  Parti Suşehri Kadın Kolları Başkanlığının 4. Olağan Genel Kurulu'nda Nuran Gönel yeniden başkanlığa seçildi.

AK Parti Sivas Kadın Kolları Başkanı Şadiye Öztürk, İlçe Halk Eğitim Müdürlüğü Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen kongrede, AK Parti'nin demokrat ve muhafazakar bir parti olduğunu belirtti.

"Dinimizi, dilimizi, örfümüzü ve adetlerimizi koruyan parti, AK Parti'dir" diyen Öztürk, "2015 yılında bir genel seçim var. Kadın kolları olarak bugüne kadar üzerimize düşen görevleri yerine getirdik. İnşallah, bundan sonra da getireceğiz. AK Parti iktidarını daha da güçlendireceğiz. 'Durmak yok, yola devam' diye koşacağız. Partimizi daha da ilerilere taşıyacağız. Zorlaştıran değil, kolaylaştıran, aydınlık yol haritasında çalışacağız. Yeni Türkiye , yeni güç diye hep ileriye bakacağız" şeklinde konuştu.

AK Parti Suşehri İlçe Başkanı Rüstem Yüce de "AK Parti iktidarı döneminde kadınlara daha çok görevler veriliyor. Kadınlar ise bu görevleri layıkıyla yerine getiriyor. Bu konuda kendilerini kutluyorum" dedi.

Bir aile gibi çalıştıklarını ve başarılarının nedeninin de bu olduğunu dile getiren Yüce, ilçeyi cazibe merkezi haline getirmek için belediye ve ilçe yönetimiyle çalıştıklarını söyledi.

Belediye Başkan Vekili Nazif Karkın ise genel kurulun hayırlara vesile olmasını diledi.

Konuşmaların ardından yapılan seçimde AK Parti Kadın Kolları İlçe Başkanı Nuran Gönel, yeniden başkanlığa seçildi.

AK Parti'nin fakirin, fukaranın, garibin gurabanın her zaman yanında olduğunu söyleyen Gönel, "Bu yolda beni yalnız bırakmayan tüm kadınlara teşekkür ediyorum" dedi.