Ay Işığı Derneği'nden SESOB'a ziyaret

Ay Işığı Derneği'nden SESOB'a ziyaret
Ay Işığı Derneği'nden SESOB'a ziyaret
SİVAS (AA) - Sivas'ta çalışmalarına başlayan Sivas Ay Işığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği yöneticileri, Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları...

SİVAS (AA) - Sivas'ta çalışmalarına başlayan Sivas Ay Işığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği yöneticileri, Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğini'ni (SESOB) ziyaret etti.

Ziyarette, dernek başkanı Selahattin Yiğit ve yönetim kurulu üyeleri, derneğin kuruluş amaçları ve çalışmaları hakkında SESOB Başkanı Beşir Köksal'a bilgi verdi. 

Yiğit, amaçlarının yaşlılara, eşi cezaevinde olanlara, boşanmak zorunda kalmış çocuklu annelere ve gençlere hizmet etmek olduğunu belirterek, "Hayır yapmak isteyip de çeşitli nedenlerden dolayı fırsat bulamayanların da güvenebilecekleri insanlar vasıtasıyla hayırsever ile ihtiyaç sahibi arasında köprü olmak istiyoruz. Bu doğrultuda kurmuş olduğumuz derneğimizde her türlü aynı ve nakdi yardımı kabul ediyoruz" dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Köksal ise gönüllü insanlar tarafından kurulan derneğin ihtiyaç sahibi insanlara güzel hizmetlerde bulunacağını ümit ettiğini ifade ederek, Yiğit'e ve yöneticilere çalışmalarında başarılar diledi.


  ETİKETLER:

  Fırsat

  ,

  sosyal

  ,

  esnaf

  ,

  kuruluş

  ,

  yönetim

  ,

  hizmet