Başkentteki Şarkışlalılar Derneği, Şarkışlalıları buluşturdu

Başkentteki Şarkışlalılar Derneği, Şarkışlalıları buluşturdu
Başkentteki Şarkışlalılar Derneği, Şarkışlalıları buluşturdu
SİVAS (AA) - Başkentteki Şarkışlalılar Derneğince Şarkışla ilçesinde kahvaltı programı düzenlendi.Şarkışla Kaymakamı Davut Gül, öğretmenevinde...

SİVAS (AA) - Başkentteki Şarkışlalılar Derneğince Şarkışla ilçesinde kahvaltı programı düzenlendi.

Şarkışla Kaymakamı Davut Gül, öğretmenevinde düzenlenen programda yaptığı konuşmada, ilçedeki birlik ve beraberliğin kendisini mutlu ettiğini belirterek, katılımcılara teşekkür etti. 

Belediye Başkanı Ahmet Turgay Oğuz da kendisinden önce görev yapan belediye başkanlarına çalışmalarından dolayı teşekkür ederek, kendisinin de bir emanetçi olduğunu ve verilen emanete var gücüyle sahip çıkacağını belirtti.

Başkentteki Şarkışlalılar Derneği Başkanı Muammer Timurkaynak da derneğin faaliyetlerini anlatarak, Ankara 'da Şarkışla'nın sesi olmaya çalıştıklarını söyledi.

Programda ilçeye yapılacak yatırımlar ve devam eden çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

Programa, Cemel Belde Belediye Başkanı Hakverdi Bulut, Gürçayır Belde Belediye Başkanı Osman Özkan, AK Parti Sivas Milletvekili adayı Adem Yıldırım, MHP Sivas Milletvekili adayı Oğuz Özdemir, siyasi parti ilçe başkanları, ilçede görev yapmış eski belediye başkanları, sivil toplum kuruluş temsilcileri, adamları, daire amirleri ve muhtarlar katıldı.