BBP Sivas Merkez İlçe Kongresi'ne doğru

BBP Sivas Merkez İlçe Kongresi'ne doğru
BBP Sivas Merkez İlçe Kongresi'ne doğru
SİVAS (AA) - Büyük Birlik Partisi (BBP) İl Başkanı Uğur Bulut, Merkez İlçe Teşkilatı'nın 1 Şubat'ta kongre yapacağını söyledi.Bulut, parti binasında...

SİVAS (AA) - Büyük Birlik Partisi (BBP) İl Başkanı Uğur Bulut, Merkez İlçe Teşkilatı'nın 1 Şubat'ta kongre yapacağını söyledi.

Bulut, parti binasında düzenlediği basın toplantısında,  "Siyasetin sıkıştığı bir dönemde BBP kadrolarında yeniden Sivas'ta milli iktidarı kurmak için değerli arkadaşlarımız aday olacaklardır" dedi.

Bulut, kongrede ortak adaylarının Yurdal Epsileli olduğunu açıkladı.

BBP Merkez İlçe Başkanı Ömer Ağdoğan da 11. Olağan Kongreyle görevi devredeceğini belirterek, "32 aydır şerefle taşıdığımız bu sancağı artık devretme zamanı gelmiştir" diye konuştu. 

Epsileli ise seçimin kaybedeni ve kazananı olmayacağını, kazanması gerekenin hem partinin hem de Sivas'ın olacağını dile getirerek, "Bu görevi yapmaktan onur ve gurur duyacağım. Partimizin tüm organlarının benim için böyle bir karar vermiş olması, bizleri bu göreve layık görmesi beni son derece mutlu etmiştir. Yönetimde olacak ekiple Sivas'a hizmet etmek için çalışacağız" dedi.


  ETİKETLER:

  Aday

  ,

  Parti

  ,

  Kongre

  ,

  ilçe

  ,

  derece

  ,

  Birlik

  ,

  hizmet

  ,

  BBP