Belediye Başkanı Aydın'dan ziyaretler

Belediye Başkanı Aydın'dan ziyaretler
Belediye Başkanı Aydın'dan ziyaretler
SİVAS (AA) - Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın, İl Kültür ve Turizm Müdürü Kadir Pürlü, Defterdar Mehmet Yazar, Ticaret Borsası Başkanı Abdülkadir...

SİVAS (AA) - Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın, İl Kültür ve Turizm Müdürü Kadir Pürlü, Defterdar Mehmet Yazar, Ticaret Borsası Başkanı Abdülkadir Hastaoğlu ve Tesviyeciler Odası Başkanı Hakan Demirgil'i ziyaret etti.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, ilk olarak İl Kültür ve Turizm Müdürü Kadir Pürlü'yü ziyaret eden Aydın, Pürlü ile Sivas'ta yapılan ve yapılması planlanan projeler hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Ziyarete Belediye Başkan Yardımcısı Mahir Kuzucu ve Belediye Meclis Üyeleri de katıldı.

Ziyaretin anısına Pürlü, Aydın'a kültürel yayınlar takdim etti.

Daha sonra Defterdar Mehmet Yazar'ı ziyaret eden Aydın, burada Yazar'la bir süre sohbet etti.

Yazar, ziyarette, Aydın'a yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Aydın, Sivas Ticaret Borsası Bakanı Abdulkadir Hastaoğlu'nu ziyaretinde ise "Çalışmalarda karşılıklı anlayış var. Biz destek istediğimiz zaman , borsa başkanımız yanımızda, biz de borsanın çalışmalarında yanlarında oluyoruz. Karşılıklı anlayış içerisinde çalışmalarımıza devam edersek, Sivas hakkettiği yere kısa zamanda gelecektir" açıklamasında bulundu.

Hastaoğlu ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, "Başkanımızın yaptığı çalışmalar, kısa bir süre olmasına rağmen bir bir ortaya çıkıyor, çalışmalarında başarılar diliyorum" ifadesini kullandı.

Hastaoğlu, Aydın'a Kongre Müzesi'nin kabartmasının bulunduğu plaketi takdim etti.

Son olarak Tesviyeciler Odası Başkanı Hakan Demirgil'i ziyaret eden Aydın, çalışmalar hakkında bilgi aldı.